Skip to content

Zielona Wieża

Dbasz o zdrowie? Wiesz, jak ważne jest, by nie jeść zatrutej chemią i sztucznymi nawozami żywności? Ale czy masz pewność, że to co kupujesz w sklepach jest naprawdę zdrową żywnością?

Czy możesz mieć warzywa organiczne z własnego ogródka? Tak! Ale co, jeśli nie masz zbyt wiele miejsca albo nie masz umiejętności i doświadczenia?

Nie szkodzi! Właśnie dla Ciebie jest Zielona Wieża – prosty sposób na organiczne warzywa i zioła. Nie potrzeba wiele miejsca, nie potrzeba specjalistycznej wiedzy. Jest za to 100% ekologii i odkrywanie nowych smaków – bo smaku prawdziwie ekologicznych, niepryskanych warzyw i ziół nie da się podrobić.

Jak to działa? Zielona Wieża jest specjalnie przygotowaną dużą beczką, w której znajduje się ziemia oraz pojemnik na odpadki organiczne. Wyrzucałeś do tej pory żywność do kosza? To marnotrawstwo – kiedy wrzucisz resztki jedzenia do Zielonej Wieży, dzięki dżdżownicom zamieni się ona w znakomitą próchnicę, na której wyrosną przepyszne warzywa i zioła.

Zielona Wieża ma bowiem kilkadziesiąt kieszeni. W każdej z nich można posadzić coś innego, bez uciążliwości prowadzenia dużego ogródka, bez schylania się, bez pielenia i na bardzo małej przestrzeni.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz, jak robią to w USA:

Chcesz mieć Zieloną Wieżę w swoim ogródku lub na balkonie?

Zadzwoń: 505 565 106 lub napisz: biuro@cieslagrodzisk.pl

A oto Zielona Wieża przed “uruchomieniem”: